27 Червня 2026

Рівненський спідвей відзначив свій 60-річний ювілей

Related

Бігати й не страждати: покрокова інструкція для тих, хто ненавидить кардіо, але хоче почати

Піднімися. Просто зараз. Відклади телефон, вимкни внутрішнього скиглія і...

Сигнал до дій: як перетворити емоційний застій на ресурс для саморозвитку

Коли звичний розклад дня перетворюється на монотонне виконання обов'язків,...

Доступна та якісна освіта в Польщі для випускників з України

Останніми роками дедалі більше українських школярів замислюються про продовження...

Share

Сьогодні, шостого грудня, в обласному центрі відбулася святкова зустріч з нагоди святкування 60-річчя спідвею. Голова Рівненської ОДА Віталій Коваль і мер міста Володимир Хомко нагородили грамотами та цінними подарунками рівненських гонщиків, які змогли прославити місто не лише на теренах України, а й за її межами. Далі розповість irivnyanyn.

Відомо, що відзнаки вручили спортсменам Марку Левішину, Станіславу Мельничуку, Віталію Лисаку, Назарію Федорчуку, Павлу Бондарчуку, Назару Ткачуку, Андрію Кобріну та Андрію Розалюку.

Не оминули увагою й учнів секції спідвею, а саме Романа Капустіна, Миколу Копелюка, Віталія Філліповича, Михайла Тимощука, Владислава Борейчука та Станіслава Ксенжука.

Під час вітального слова очільник Рівненщини Віталій Коваль зазначив, що  «Спідвей» являється так званою «фішкою» нашої області. Крім того, такий вид спорту може стати й туристичної родзинкою. Відповідно до цього на досягнутому обласна влада не планує зупинятися. Навпаки, в майбутньому планує активно підтримувати спідвей й рівненських спортсменів.

До слова, саме 2019 рік був оголошений Роком спідвею у Рівному.

... Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.