27 Червня 2026

Втішні новини на Рівненщині: голова одного з районів видужав від COVID-19

Related

Бігати й не страждати: покрокова інструкція для тих, хто ненавидить кардіо, але хоче почати

Піднімися. Просто зараз. Відклади телефон, вимкни внутрішнього скиглія і...

Сигнал до дій: як перетворити емоційний застій на ресурс для саморозвитку

Коли звичний розклад дня перетворюється на монотонне виконання обов'язків,...

Доступна та якісна освіта в Польщі для випускників з України

Останніми роками дедалі більше українських школярів замислюються про продовження...

Share

Сьогодні, 27 квітня на своїй соціальній сторінці у мережі Facebook Олександр Кохан – голова Сарненської районної державної адміністрації повідомив, що поборов коронавірусну інфекцію. Оскільки два останні ПЛР-тести показати негативний результат, то Олександр Кохан відразу приступив до роботи, пише irivnyanyn.com.

Крім втішної новини про власне одужання, Олександр Кохан додав, що станом на 27 квітня поточного року у Сарненському районі не виявлено нових інфікувань вірусом COVID-19.

Наразі у районі підтверджено 62 випадки заражень коронавірусом. З них сім випадків – летальні, а 24 пацієнти вже одужали. Крім цього, в Сарненській центральній районній лікарні лікуються від коронавірусу 4 мешканці Володимирецького району та 1 житель Дубровицького району.

Крім Олександра Кохана, інформацію про відсутність нових заражень у Сарненському районі підтверджує цілодобовий оперативний штаб з протидії коронавірусу при районній державній адміністрації району.

Нагадаємо, що станом на 27 квітня на Рівненщині підтверджено 538 випадків інфікування коронавірусом, з них: 14 – летальні, а 47 пацієнтів одужало. Зранку 27 квітня Рівненський обласний лабораторний центр повідомив, що наразі є 43 нові підозри про інфікування жителів регіону. Надіємось, що вони не будуть підтвердженими.

Тому для того, щоб уберегти своє здоров’я та життя, дотримуйтесь усіх карантинних правил. Адже всі вони спрямовані на боротьбу з коронавірусом та припинення його стрімкого розповсюдження не лише у межах Рівненщини, але й України та світу. Варто зауважити, що Рівненська область входить у п‘ятірку тих регіонів України, де підтверджено найбільшу кількість заражених на COVID-19. У зв’язку з останніми подіями в місті, помітно, що жителі відверто нехтують обмежувальними заходами. Як наслідок: кожного дня кількість інфікованих лише збільшується. Нагадуємо, що недотримання карантинних заходів вважається адіміністративним правопорушенням і карається штрафом у вигляді від 17 до 37 тисяч гривень.

... Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.