Автошкола: крок до професійного водіння та безпеки на дорозі

Автошкола - це не лише місце, де можна навчитися...

Cole Haan: будьте на крок попереду, створюючи власні тренди

Шукаєте, де оновити гардероб собі і дітям? Хочете, аби...

Як здійснюється фінансовий моніторинг?

Процес дотримання вимог фінансового моніторингу стає предметом численних роздумів...

Share

Рівненський футбольний клуб “Верес” вийшов до наступного етапу Кубка України. У другому попередньому поєдинку рівненські футболісти 16-го вересня в Охтирці переграли клуб “Альянс”. Далі розповідає “irivnyanyn.com“.

Перший тайм між “Альянсом” (селище Липова Долина) та “Вересом” (Рівне) відбувся в рівній боротьбі. Правда, обидві команди мали кілька вдалих моментів щоб відкрити рахунок, але не скористалися ними.

Переломний момент в грі стався, коли 21-річний футболіст “Вересу” Віталій Дахновський реалізував вихід один на один з воротарем на 53-й хвилині. Через 13 хвилин той самий Дахновський пройшов лівим флангом і віддав гольовий пас Юрію Соломці.

Гравці з Сумщини не встигли отямитися від попереднього голу, як буквально через три хвилини Сергій Петько після навісу зі штрафного забив втретє.

Після цього в “Альянса” було кілька моментів, але завдяки воротарю рівненської команди Богдану Когуту реалізувати їх суперникам не вдалося.

Рівняни перемогли з рахунком 3:0 і цим самим змогли вийти до 1/16 фіналу Кубка України.

Після гри головний тренер “Вереса” Юрій Вірт, розповів, що і гра, і дорога були важкими. Дві з половиною тисячі кілометрів гравці проїхали за дві гри. Не дивлячись на такі труднощі грою тренер задоволений. Тренер надіється, що на наступний матч не доведеться долати велику відстань. Він додав, що тим, хто проводить жеребкування треба вивчати географію.

До слова, у першому попередньому раунді Кубка України “Верес” у Черкасах здобув перемогу над “Дніпром” з рахунком 5:0. Хто буде наступним суперником рівненського “Вересу” стане відомо у суботу, 18-го вересня. О 12:00 у столичному “Будинку футболу” відбудеться чергове жеребкування. На цій стадії до клубів Першої та Другої ліг приєднаються представники УПЛ.

Бажаємо нашим хлопцям лише перемог та достойних суперників.

.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.