Автошкола: крок до професійного водіння та безпеки на дорозі

Автошкола - це не лише місце, де можна навчитися...

Cole Haan: будьте на крок попереду, створюючи власні тренди

Шукаєте, де оновити гардероб собі і дітям? Хочете, аби...

Як здійснюється фінансовий моніторинг?

Процес дотримання вимог фінансового моніторингу стає предметом численних роздумів...

Share

На днях прогриміла одна з основних подій світового бодібілдингу – Чемпіонат світу серед жінок, який приймав Братислава. Далі розповість irivnyanyn.

У ньому приймали участь 350 спортсменок з 32 країн світу. За результатами змагань наша збірна здобула срібло на світовій першості. Успішно виступили і учасниці з Рівного.

У номінації Women`s Physigue серед жінок зростом до 163 см змагалася за третє місце Марина Мельченко. Не добравши всього два бали у фінальному батлі вона посіла четверте місце, віддавши бронзу представниці з Японії. Проте завдяки такому вдалому результату спортсменці вдалося закріпитися у світовому рейтингу. За підсумковими показами змагань на Чемпіонаті, Марина Мельченко опинилася в ТОП-10 кращих спортсменок IFBB 2019-го року у категорії Women`s Physigue.

У іншій номінації Women`s Bikini-Fitness серед жінок зростом до 169 см вперше приймала участь рівнянка Марія Вернюк. Вона зайняла дев`яте місце.